poniedziałek, 1 września 2014

#RPGaDay Day 26-31

26. Ulubiona karta postaci- Ze względów estetycznych lubię pregen'y, które mają ładne grafiki przedstawiające postać. Natomiast ze względu na wartość fabularną, lubię karty zapełnione aż po marginesy wszelkiego rodzaju fluffem związanym z postacią. Mam wrażenie, że gracze notujący różne smaczki bardziej się angażują. No i lubię wynagradzać ich za to zaangażowanie korzystając z ich notatek.

27. Gra, którą chciałbyś aby wydano w nowej edycji- Chciałbym zagrać nową edycję starego WoDa, zwłaszcza w Wampira Maskaradę w uwspółcześnionym settingu. Ciekawe jak wszechobecne smartfony, szybki przepływ informacji i media społecznościowe wpłynęły by na Rodzinę. Ewentualnie zagrałbym z sentymentu w CP2020, przesuniętym do 2077, z uwzględnieniem możliwego rozwoju współczesnych technologii.

28. Najbardziej przerażająca gra w jaka grałeś- Zew Cthulhu, dobrze poprowadzona sesja z odpowiednimi ludźmi może naprawdę przerazić.

29. Wyzwanie warte zapamiętania- W pamięci kotłuje się wiele rozmaitych sytuacji, ale jakoś żadna nie wydaje mi się niezwykła na tyle, by o niej wspomnieć. Wyrażę więc życzenie, że to jeszcze przede mną.

30. Najrzadsze RPG w posiadaniu- Nie mam takowego. Najstarsze i najcenniejsze jest dla mnie CP2020, ale jakiś innych rarytasów nie posiadam.

31. Najulubieńsze RPG wszechczasów- Moje upodobania ewoluują w trybie ciągłym i jakoś nie mam stałego faworyta w tej kategorii. Na ten moment to chyba Pathfinder, ale lada moment może się zmienić. Zwłaszcza w obliczu nadchodzącej zbiórki na ED 4 ed. zapowiadanej przez Fajne RPG.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz